Gizlilik ve Teslimat Şartları

Mağazamıza üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, www.besyildiztoptan.com Beşyıldız İletişim tarafından 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır. Ayrıca mağazamızdan üye olmadan da hızlı bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapılırken kredi kartı bilgileriniz kesinlikle saklanmaz, bilgiler sanal pos cihazı yoluyla banka aracılığıyla kontrol edilerek ödeme tamamlanır.
Bilgiler anlık olarak girilir ve ödemenin tamamlanmasıyla birlikte Otomatik olarak silinmektedir.
 
Mağazamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.
 
Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 256 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır.
Beşyıldız Güvenli Ödeme Sistemi ile Bayi/Müşteri arasında gidip gelen bilgilerin güvenliği, SSL (Secure Socket Layer) adı verilen bir katman tarafından sağlanmaktadır. 256 Bit SSL sertifikalı Ödeme Sistemimizde, Kredi Kartı bilgileriniz ya da bilgilerinizin herhangi bir parçası kaydedilmemektedir ve kredi kartınızı size tahsis eden banka haricinde hiç bir kişi tarafından kart bilgilerinize erişilememektedir. Kredi Kartı bilgileriniz, güvenli bölgede girilip doğrulandıktan sonra bankanızın onaylama sistemine gönderilir ve bankanızdan gelen onay ile ödemeniz gerçekleştirilmiş olur. Kredi kartı bilgilerinizde herhangi bir yanlışlık varsa ya da limitiniz yetersizse, bankanız, sistemimize bir hata kodu gönderir. Bu durumlarda, ilgili hata kodunu belirterek, info@besyildiztoptan.com adresine e-mail gönderebilirsiniz.